standard-title Hotel Špindlerova bouda

Hotel Špindlerova bouda

Hotel Špindlerova Bouda www.spindlerovabouda.cz byl nově otevřen po kompletní rekonstrukci na * * * + hvězdičkový hotel v roce 2005. Hotel Špindlerova Bouda se skládá z hlavní budovy, depandance (vedlejší budovy 80m od hlavní budovy ) a Sportcentra. Naleznete zde tenisové kurty, hřiště pro volejbal, nohejbal či basketbal.

Kompletní rekonstrukcí prošly veškeré prostory Špindlerovy boudy a naším záměrem je uspokojit i náročnější klientelu.
Špindlerova bouda se nachází 8 km od centra města Špindlerův Mlýn přímo na česko-polské hranici. Cesta k hotelovému parkovišti je celoročně přístupná a upravovaná. Spojení mezi Špindlerovým Mlýnem a hotelem Špindlerova bouda je zajištěno autobusovou linkou ve frekvenci 1x za hodinu a hotelovým skibusem.
V hotelovém komplexu se nachází hotelová restaurace, rautová restaurace, nově přistavená pasantní restaurace ve stylu zimní zahrady, billiard club, lobby bar.
V hotelové hale je k dispozici internet koutek, Lobby bar, recepce poskytující veškeré služby a informace.

Pro odpočinek a relaxaci návštěvníků hotelu poslouží relax centrum: bazén s whirpoolem, masážními sprchami a finskou a parní saunou s odpočívárnou , které mohou použít i hosté z jiných hotelů zapojených do programu Spindl All inclusive.

V třípodlažní ubytovací části hotelu a i Depandance se nacházejí čtyři kategorie ubytování:
– Standardní pokoje
– De luxe pokoje
– De luxe apartmány
– Junior suite apartmán